Eurotrip na konci léta: Řím + Nice + Benátky od 3 334 Kč

Zaleťte si na letní Eurotrip! První zastávkou bude Řím, poté Nice a následně navštívíte Benátky. 3 evropské destinace za super cenu navštívíte na konci srpna. Multi-city letenky z Vídně s návratem do Prahy pořídíte za 3 334 Kč. Vydejte se na konci léta na parádní eurotrip!

Příkladový termín: 28.8.– 8.9. 2018 cestovní období: srpen/září (červenec o 1 300 Kč dráž)


VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si Eurotrip podle představ

Pokud chcete zaletět do destinací na delší/kratší dobu nebo byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.

Řím

V Římě rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka.

Nice

Nice je známé letovisko Francouzské riviéry. Ve městě se nachází paláce a promenády, z nich nejznámější je Andělská promenáda, kde panuje dokonalá atmosféra. Blízko Nice můžete zajet doCannes, Monaka či Saint Tropez. Pokud si půjčíte auto, můžete zajet do vzdálenějšího Marseille či Avignonu.

By: Kristoffer Trolle

By: Kristoffer Trolle

Benátky

Benátky jsou samy o sobě kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 6, lístky si zakoupíte přímo v buse nebo na letišti. Cena je 1 euro za jednosměrnou jízdenku. Cesta trvá přibližně půl hodiny.

<

p class=“wp-caption-text“>

Ubytování

V Římě se ubytujete od 1 200 Kč, v Nice pak od 950 Kč a v Benátkách se ubytování pohybuje od 1 300 Kč pro dvě osoby na noc a ubytování. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování.

The post Eurotrip na konci léta: Řím + Nice + Benátky od 3 334 Kč appeared first on Obleť svět.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerům se to líbí: