Italský trip 2v1 na konci léta: Sicílie + Řím od 2 176 Kč

Spojte dovolenou na Sicílii s několikadenní zastávkou v Římě. Přiletíte do Katánie na Sicílii, kde strávíte cca 7 – 10 dní a následně navštívíte Řím. Multi-city letenky z Katowic s příletem zpět do Vídně pořídíte za 2 176 Kč. Vydejte se na italský trip!

Příkladový termín: 29.9.– 12.10. 2018   cestovní období:  září a říjen

VÍCE TERMÍNŮ

Na Sicílii si také můžete zaletět z Prahy s kratším přestupem v Benátkách či Miláně. Přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek.

Sicílie

Sicílie je největším ostrovem ve Středozemním moři,  kde najdete nejvyšší činnou evropskou sopku – Etnu, můžete bloudit v uličkách horských vesnic – např. Caltabellotanebo se vydat za historií – např. údolí chrámů u Agrigenta. Najdete tu i krásné písečné pláže.

nonmisvegliate / Pixabay

Řím

V Římě rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka.

Ubytování 

Ubytování na Sicílii vychází v průměru na 1 100 Kč a v Římě pořídíte ubytování od 1 400 Kč na 2 os./noc. Ubytování hledejte přes booking.com či můžete využít nabídky AIRBNB se slevou na první ubytování (725 Kč).

 

The post Italský trip 2v1 na konci léta: Sicílie + Řím od 2 176 Kč appeared first on Obleť svět.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerům se to líbí: