Na Phuket rychlými lety z Prahy (+ stop v Dauhá a noc v hotelu zdarma). Letenky od 12 599 Kč

Pro ty z vás, kteří chtějí na cestách za exotikou strávit co možná nejkratší dobu na cestě i v letadle samotném, hraje do noty aktuální akce 5* aerolinií Qatar Airways. Zpáteční letenky z Prahy na Phuket pořídíte za 12 599 Kč přes stránky www.qatarairways.com nebo za 12 613 Kč skrze náš portál cestujlevne.com/letenky, kde získáváte navíc non–stop podporu v českém jazyce, možnost bezplatné rezervace letenky, platbu převodem či na pobočce a samozřejmě podpoříte provoz portálu a vznik nového obsahu.

Letenky jsou dostupné na přelomu listopadu a prosince 2018 a dále od konce února po začátek dubna 2019. V ceně jsou zavazadla o celkové váze do 30 kg a velmi rychlé přestupy v katarském Dauhá, kde v případě cesty ještě v letošním roce můžete získat noc ve 4* hotelu zdarma v případě stop–overu díky programu +Qatar.

Kdo bude chtít, může Phuket zkombinovat i s Bangkokem jako multi–city. Samotné zpáteční letenky do Bangkoku za 12,5 tisíce nejsou dle nás tolik atraktivní, viz minulé akční letenky do Thajska.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerům se to líbí: