Podzimní multi-city letenky z Prahy: Paříž + Madrid za 3 011 Kč

Vydejte se během podzimu na trip po 2 evropských velkoměstech. Podíváte se do romantické Paříže a kouzelného Madridu. Multi-city letenky z Prahy vás vyjdou na 3 011 Kč. 

Příkladový termín: 15.9. – 23.9. 2018        cestovní období:  září, říjen a listopad

Odlety v září

Odlety v říjnu

Odlety v listopadu

Vyhledejte si levné multi-city kombinace z Prahy

Pokud vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.

1. zastávka: Paříž

V Paříži strávíte tři celé dny, což bude stačit k projití veškerých památek. K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.

2. zastávka: Madrid

V Madridu moc památek nenajdete. Za to je tu nepřeberné množství kaváren, galerií, parků a také rušná atmosféra, kterou si určitě zamilujete. Dominantou Madridu je Palacio Real, který byl postaven v 18. století. Jedno z nejznámějších náměstí v Madridu je také Plaza de Cibeles – komplex z mramorových soch s fontánou a Plaza Mayor.Navštívit můžete také Galerii Prado, kde je vstup zdarma. Z letiště do centra města se nejlevněji dostanete autobusem č.101, 200, 201 a 204, za jízdu zaplatíte 2€ ebo metrem. Koupit si můžete 10 jízdenek  na metro + autobusy za 12,20 eur nebo jednodenní za 8,40 eur. Ke každé jízdence z letiště/na letiště si musíte zaplatit additional supplement za 3 eura.

By: Dimitry B.

Ubytování 

Ubytování  v Paříži Vás vyjde ubytování  na 1 490 kč/ 2 os.  a v Madridu se ubytování pohybuje od 800 Kč pro dvě osoby na noc. Hledejte na na booking.com, ušetříte. Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč. 

The post Podzimní multi-city letenky z Prahy: Paříž + Madrid za 3 011 Kč appeared first on Obleť svět.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerům se to líbí: