Trip se zastávkou u moře: Řím + Barcelona + Malta za 2 912 Kč

Zaleťte si na podzimní trip se zastávkou u moře! Navštívíte 3 destinace během jedné cesty a multi-city letenky z Vídně vás vyjdou na 2 912 Kč. První zastávkou bude Řím, poté Barcelona a následně navštívíte Maltu. Na cestě budete přesně 12 dní.

Příkladový termín: 13.10.– 25.10. 2018   cestovní období: říjen a listopad

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledej si trip se zastávkou u moře

Pokud vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět do jiných evropských destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.

Řím

V Římě rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka.

hsvbooth / Pixabay

Barcelona

Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

JoaquinAranoa / Pixabay

JoaquinAranoa/ Pixabay

Malta

Maltská republika leží ve Středozemním moři a nabízí spoustu výletů do okolí. Pokud by Vás nebavilo válet se jen u moře, využijte příležitosti a půjčte si auto. Na jeden den se ceny pohybují od 700 Kč. Více na Autopůjčovny . Také můžete vyrazit na sousední ostrov Gozo či Comino. Cesta trajektem na Gozo zabere dvacet minut a zpáteční lístek za auto a osobu vyjde na 15.70 eur.

JanneG / Pixabay

Ubytování

Římě pořídíte ubytování od 1 250 Kč, v Barceloně se ubytujete od 1 400 Kč a na Maltě se ubytování pohybuje od 1 200 Kč pro dvě osoby na noc .Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování. 

The post Trip se zastávkou u moře: Řím + Barcelona + Malta za 2 912 Kč appeared first on Obleť svět.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerům se to líbí: